Kolejna Związkowa Karczma za nami !

Dziękujemy obecnym za przybycie i do zobaczenia ZA ROK ! Miejmy nadzieje w jeszcze większym gronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *